O mnie

Mam na imię Justyna, pomagam rodzinom osób uzależnionych radzić sobie z sytuacją, w jakiej się znalazły.

Na zjawisko współuzależnienia zwróciłam uwagę gdy sama miałam z nim kłopoty. Poradziłam sobie. To dawne czasy. Potem zapragnęłam pokazać innym, jak mnie samej udało się uwolnić, a gdy zaczęłam rozmawiać, zdobywać wiedzę, a później udzielać konsultacji, okazało się, że wiele można jeszcze zrobić. Zainwestowałam w wykształcenie i własną terapię, poświęciłam wiele własnego czasu na praktykę. Teraz mnie macie do swojej dyspozycji 🙂  

Jesienią 2017 r. jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, obronię pracę magisterską z psychologii.

To, o czym piszę na tej stronie, to moje przemyślenia lub interpretacje tego, co słyszałam lub czytałam na ten temat. Nieraz o tym samym każdy mówi trochę inaczej. Cały czas się uczę i staram się nie mówić o rzeczach, których nie rozumiem. Moja wiedza i doświadczenie stale rosną. Jeśli proponuję jakieś rozwiązania, staram się je najpierw przetestować na sobie. Cały czas czytam, słucham i rozmawiam. Proszę jednak, traktuj moje wypowiedzi jako moje własne, prywatne opinie, masz prawo się z niektórymi z nich nie zgadzać.

Dotyczy to także proponowanych przeze mnie ćwiczeń. Jeżeli byłeś/byłaś kiedykolwiek poddany(a) leczeniu psychiatrycznemu lub jesteś aktywnym uzależnionym, czy przyjmujesz jakieś leki, zapytaj terapeutę, czy możesz je wykonywać. Jeśli masz wątpliwości – skonsultuj się z doświadczonym terapeutą.

Moje teksty również podlegają prawu autorskiemu i jeśli chcesz je cytować to bardzo proszę, ale podaj linka do bloga.

Zależy mi na tym, by osoby komentujące moje wypowiedzi, czy w jakikolwiek sposób  kontaktujące się ze mną czuły się bezpiecznie, sama też jestem na to bardzo wyczulona. Nikomu nie udostępniam ani w inny sposób nie wykorzystuję Twoich danych, nawet jeśli je podasz.

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, dziękuję za odwiedziny na tej stronie i za wszelkie komentarze.

JJannasz_web_13
Justyna Jannasz