Co zrobić, żeby ON przestał pić – warsztatu ciąg dalszy

Witajcie!
Nagranie z dzisiejszej prezentacji dotyczącej sposobów na to, by uzależniony partner wziął się za siebie jest już dostępne dla wszystkich uczestników.
Dzisiejszy warsztat, jako że pierwszy, zaczął się z lekkim opóźnieniem, mój komputer okazał się powolny i zanim się rozkręcił minęło trochę czasu. Dziękuję więc za cierpliwość tym, którzy wytrwali i mam nadzieję, że mi wybaczycie te niedociągnięcia.
Postanowiłam przedłużyć pracę nad tym tematem jeszcze trochę, bo widzę, że codziennie ktoś wyraża zainteresowanie tym warsztatem.
Oznacza to, że:
W dalszym ciągu można się zapisaćna warsztat, gdyż wszystkie osoby zapisane wezmą udział w sesji II, poświęconej odpowiedziom na pytania związane z tematem prezentacji.
W dalszym ciągu można się zapisać i wysłuchać prezentacji, która została nagrana i po lekkim przemontowaniu umieszczę ją online.

Szczegółowe informacje dotyczące treści prezentacji, jak i zapisania się znajdziesz tutaj.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i zachęcam do udziału!
Justyna

PS. Kto pyta, nie błądzi. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie, skomentuj ten wpis lub wejdź tutaj. Na pytanie niezwiązane z tematem warsztatu odpowiadam od czasu do czasu na blogu, a jeśli będą się częściej powtarzały, przygotuję kolejny warsztat specjalnie poświęcony temu tematowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *