Co zrobić, żeby ON przestał pić

Witajcie!

Jak pamiętacie, jakiś czas temu zapytałam Was o to, co robiłyście (robiliście), lub co teraz robicie, żeby jakoś wpłynąć na zachowanie swojego partnera – co można robić, żeby on przestał pić czy nadużywać innych czynników uzależniających. Wiele osób się do mnie odezwało i przekazało mi swoje sposoby. Otrzymałam też sporo listów takich, jak poniższy fragment:

„Witaj Justyno, ja myślę że jestem współuzależniona od mojego męża alkoholika, ale jak na razie nie mogę nic z tym zrobić. Ponieważ mamy troje małych dzieci w wieku od 2-10 lat i mieszkamy sami, jesteśmy zadłużeni kredytami na zakup domu. Niestety wszystko dobrze wygląda, ale nie poradzę sobie sama (pomimo to że ja też pracuję). Mój mąż zarabia znacznie więcej i niestety rozwiązania nie ma. Leczenie odwykowe w jego przypadku nie jest skuteczne itd. Ja myślę że na chwilę obecną ciężko coś zmienić.”

A więc, biorąc pod uwagę głosy zarówno tych z Was, które nie widzą wyjścia, jak i tych, które wyjście dostrzegły, przygotowałam podsumowanie… co z niego wynika? O tym dowiesz się biorąc udział w spotkaniu online, w czasie którego zaprezentuję wnioski z przeprowadzonego badania. Być może spojrzysz na sprawy inaczej.

Na spotkanie online zapraszam w piątek 1 lipca o godzinie 20:00.

Tak jak obiecywałam, udział nie jest drogi. Kosztuje jedynie 9 zł.

Obiecywałam też, że każdy, kto weźmie udział w badaniu i opisze mi swoje sposoby, zapłaci mniej niż 9 zł. Dotrzymuję tej obietnicy, bo wszystkie te osoby zapraszam do udziału ZA DARMO. Wasze adresy już mam, czekajcie więc na email z informacjami – nie musicie się już zapisywać.

Dla wszystkich, którzy się pojawią na tym spotkaniu mam jeszcze jedną dobrą wiadomość: otrzymacie specjalną ofertę na produkt dotyczący współuzależnienia, który zaprezentuję przedpremierowo w cenie, która pozwoli zaoszczędzić znacznie więcej niż wydane 9 zł.

Zapisać się możesz tutaj.

Serdecznie Was pozdrawiam,
Justyna

Pytania? Proszę dopisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *