Konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich sprawach!

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji, możemy się spotkać na żywo w Warszawie, albo porozmawiać o Tobie i Twoich sprawach przez Skype.
W czasie konsultacji zapewniam, że wysłucham Cię z uwagą i nie będę oceniać tego, co mi powiesz. Razem postaramy się znaleźć różne pomysły, co robić dalej.

Ty wybierzesz najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Po konsultacji zapewniam całkowitą tajemnicę tego, o czym mi powiesz. Nie przekazuję dalej wiedzy o Tobie i Twoich problemach.
Konsultacje mają charakter edukacyjny, doraźny i nie mogą być traktowane jak terapia.

Żeby otrzymać email ze szczegółami, wpisz swoje imię i swój adres email poniżej. Zapisanie się tu jest bezpłatne, do niczego Cię nie zobowiązuje i zawsze możesz się wypisać.

Serdecznie Cię pozdrawiam,
Justyna Jannasz

2 komentarze so far.

 1. Barbara napisał(a):

  Mój syn rzucił studia i zachowuje się tak jakby ignorowal rzeczywistość. Kłamie na każdym kroku. Nie wiem co robić żeby nie zniszczył sobie życia.
  Pozdrawiam
  Barbara

  • Justyna_Jannasz napisał(a):

   Dzień dobry, rozumiem że zrobiło się poważnie i sytuacja jest dla Pani trudna do zniesienia. Myślę że to jest sprawa na dłuższą rozmowę.
   Ze swojej strony zachęcam do kontaktu indywidualnego lub skorzystania z konsultacji.
   Może Pani też wybrać kogoś innego, w każdym razie warto o tym porozmawiać, zwłaszcza że pochopne działania pod wpływem emocji często przynoszą odwrotne skutki od zamierzonych.
   Pozdrawiam serdecznie,
   Justyna Jannasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *