Lista najtrudniejszych uczuć

Witajcie,

Jak wspominałam jakiś czas temu, już niedługo na mojej stronie pojawi się możliwość uczestnictwa w specjalnie opracowanym kursie, w czasie którego będziemy się uczyć radzić sobie z bardzo trudnymi uczuciami. Kurs jest kierowany szczególnie do osób współuzależnionych. Teraz trwają jeszcze intensywne prace nad stroną techniczną całości.

Z Waszych wypowiedzi wynika, że najtrudniejsze uczucia, które dają się Wam najgorzej we znaki, to złość, lęk, samotność, smutek, stres, wstyd, bezradność. Tym właśnie uczuciom poświęcony jest ten kurs.

Dla osób, które walczą z trudnymi uczuciami na własną rękę, ale im to nie bardzo wychodzi, mam dwie wiadomości – mam nadzieję, że obie dobre.

Po pierwsze – postanowiłam poszerzyć kurs o grupę wsparcia. Grupa będzie zamknięta, moderowana, spotykać się będziemy przez internet, więc nieważne, gdzie mieszkasz, jak daleko od Warszawy, czy innego dużego miasta, masz szanse spotkać się prawie na żywo ze mną i z innymi osobami mającymi podobne doświadczenia, co Ty. Tylko osoby uczestniczące w kursie będą mogły się do niej przyłączyć. Będzie trwała przez tyle czasu, ile trwa kurs – 9 tygodni. Plan to godzinne spotkania grupy raz w tygodniu.

Pod drugie – zapowiadałam, że gwarancja najniższej ceny dotyczy tylko osób, które się zapisały do 1.11. Postanowiłam jednak rozszerzyć tę możliwość i przedłużyć czas priorytetowych zapisów aż do 15.11. Osoby, które zapisały się w tym czasie, nie otrzymają oferty natychmiast, natomiast na pewno zapłacą mniej niż ktokolwiek, kto zgłosi się gdy oferta będzie już ogólnodostępna.

Myślę, że to nie koniec dobrych wiadomości w tej sprawie, następne już niedługo, ale nie chcę uprzedzać faktów.

Pozdrawiam Was i życzę długiego spokojnego długiego weekendu 🙂 Tymczasem pytania i komentarze mile widziane.
Justyna

4 komentarze so far.

 1. Jola pisze:

  Dziwne jest dla mnie to, że ani raz nie podałaś ceny tego lursu i to nie jest w porządku. Piszesz dużo o asertywności, uczciwości w nasych zachowaniach, a sama nie poczuwasz sie do tego. Jak mam zapisać się na kurs skoro nie wiem czy mnie na niego stać? Nie pomyśląłaś o tym? Ciągle w informacjach piszesz o niższej cenie, a co to znaczy? To nie jest w porządku:-(

  • Justyna pisze:

   Droga Jolu,
   Widzę, że sytuacja ta wzbudziła w Tobie niepokój. Bardzo dobrze więc, że do mnie napisałaś.
   Zwróć proszę uwagę, że na razie zachęcałam do zapisania się tylko i wyłącznie do grupy zainteresowanych osób, które w momencie gdy kurs będzie gotowy do sprzedaży, otrzymają ofertę jako pierwsze. Wtedy dopiero podejmą decyzję. Mogą z niej wówczas skorzystać, lub nie – jak będą chciały. Więc kto jest zainteresowany i chce dostać informację – niech się zapisze, a ja go potem powiadomię. Uważam, że z mojej strony wszystko jest jak najbardziej uczciwe i fair, bo na tym etapie do niczego nie musisz się zobowiązywać, a ja jasno o tym napisałam. Nawiasem mówiąc, oferta pojawi się w najbliższych dniach – niestety względy techniczno-formalne wszystko opóźniły…

 2. Monika pisze:

  Witam
  Jestem zainteresowana tym kursem.Czy to jest aktualne? Proszę o informacje.Dziekuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *