Plany na początek jesieni

Witajcie po wakacjach!

Nowy rok szkolny już się rozkręcił, sezon urlopowy dla większości zakończony, ostatnio nawet trochę jesienna aura się pojawiła… a ja mam kilka bardzo dobrych, powakacyjnych wiadomości dla moich stałych czytelników, a także dla osób, które dopiero w czasie tych wakacji postanowiły zadbać o swoje życie i uwolnić się od współuzależnienia i dopiero rozważają przyłączenie się do naszej społeczności.
Przede wszystkim, w wakacje miałam nieco więcej czasu na to, by przygotować się do spełniania Waszych życzeń 🙂
Po pierwsze – tak wiele z Was prosiło mnie o dalszy ciąg materiałów do pracy nad zmianą zachowań, że postanowiłam o Was zadbać. Równie wiele osób wciąż prosi mnie o dalszy ciąg kursu o kontrolowaniu, który kiedyś przedstawiłam w postaci próbnych odcinków. Kontrolowanie partnera to też jest współuzależnione zachowanie, więc postanowiłam właśnie o to zadbać w szczególności.

Dlatego uwaga – kurs o kontrolowaniu powraca!

Już w połowie tego tygodnia dowiesz się szczegółów nowej propozycji, śledź więc mojego bloga, a jeśli nie otrzymujesz jeszcze bezpłatnego biuletynu, a nie chcesz by takie informacje Cię omijały – zapraszam do wypełnienia formularza na prawym pasku tej strony.

Druga rzecz – to powrót do pomysłu chatu, który zawiesiłam w czerwcu w związku z początkiem wakacji. Teraz chat wraca, teraz jednak chcę go prowadzić w godzinach dostępnych dla większej liczby osób. Proponuję czwartek i godzinę 20:00. Jeśli chodzi o godzinę, mogę umówić się z Wami na odrobinę wcześniej lub odrobinę później, jeżeli wolicie. Proszę, napisz w komentarzu, czy czwartek godzina 20:00 jest OK, czy też lepsza byłaby inna – która? Proponuję, by w tym tygodniu ustalić godzinę, a od przyszłego tygodnia zaczynam zbierać zapisy. Docelowo, chciałabym, by powstała nam tu internetowa grupa wsparcia, ale wiem, że takie projekty trzeba rozkręcać krok po kroku, nie wszystko naraz.

Oczywiście w dalszym ciągu czekam na wszelkie pytania, które możecie zgłaszać całkowicie ANONIMOWO na stronie www.pelniazycia.pl. Jeżeli wpisujesz pytanie na tej stronie pamiętaj, że nie mogę Ci udzielić odpowiedzi na adres e-mail, gdyż go nie znam! Jeżeli potrzebujesz odpowiedzi na Twoje konkretne pytanie szybko, napisz w komentarzu do wpisu na blogu.

No i to tyle na dziś, do usłyszenia za kilka dni
Justyna

4 komentarze so far.

  1. aneta pisze:

    dla mnie byłaby lepsza godz. 21

  2. iwona pisze:

    Jestem za godz.21

  3. ania pisze:

    Witam, jak dla mnie idealna byłaby pora 21.00 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *