Witajcie po przerwie!

freeimage-923415Witam Was po długich wakacjach. Ja wprawdzie nie wypoczywałam PRZEZ CAŁY CZAS, ale moja strona trochę tak. W ciszy przygotowywałam się na nowy etap mojej drogi.

Jak widzicie, strona się zmieniła wizualnie. Za oknem jesień, a na mojej stronie kwiatki… I tak ma być! W całym moim życiu! Ale to dopiero początek zmian. Podróż, jaką odbyłyśmy (liśmy?) na początku wakacji żaglowcem marzeń prawdopodobnie kilku z Was pomogła otworzyć oczy i zrozumieć, o co chodzi z tym całym współuzależnieniem. Mimo to, na pewno są wśród Was jest sporo wątpliwości, lęku, niepokoju i obaw, czy warto w ogóle zaczynać coś z tym robić. Ja uważam, że warto. Warto być sobą i się nie dawać. Ciekawa jestem ile z osób, które czytały i tak pięknie komentowały moje pisanie, zastosowały swoje przemyślenia i postanowienia w praktyce. Jeszcze bardziej ciekawa jestem, komu z Was udało się wdrożyć na stałe coś nowego, dzięki czemu oddalacie się od współuzależnienia. Piszcie w komentarzach! Chwalcie się!

Chciałabym Was zaprosić też do udziału w powakacyjnym teście wiedzy o współuzależnieniu. Jest on czymś w rodzaju powtórzenia materiału z wakacyjnego cyklu podróżniczego i zaproszeniem do dalszej drogi ku niezależności.

Ja ze swojej strony muszę się z Wami podzielić jeszcze jedną ważną nowością, że zdecydowałam się wrócić do szkolnej ławy i zaczęłam studia psychologiczne. Dzięki temu to, co mówię, będzie wynikało nie tylko z  moich jednostkowych przeżyć i znajomości Waszych doświadczeń, lecz także zostanie poparte szerszą wiedzą. Krótko mówiąc – profesjonalizuję się. Mam przede wszystkim nadzieję, że to Wy zyskacie na wyższej jakości moich szkoleń i publikacji i będą Wam one pomagać jeszcze lepiej niż dotąd!

Pozdrawiam Was jak zawsze bardzo serdecznie,

Justyna

PRZEJDŹ DO TESTU, kliknij START QUIZ.>>

 

 

2 komentarze so far.

  1. ap pisze:

    Witam. Po kliknięciu na końcu artykułu PRZEJDŹ DO TESTU, kliknij START QUIZ.>> nie można przejść do testu, lecz ląduje się w okienku z możliwością zadania pytania. Jak przejść do testu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *