Wyjdź z zaklętego kręgu!

okladka_wyjdz_z_zakletego_k_smallZ tej książki dowiesz się, jak w praktyce, krok po kroku, przekuć trudną sytuację na szczęśliwą przyszłość.

To jest poradnik dla przyjaciół i rodzin osób uzależnionych.

Mało lania wody, dużo praktyki. Sprawdź, czy masz skłonności do współuzależnienia i co to w ogóle jest.

Dowiedz się,  kiedy i jak pomagać osobie uzależnionej, żeby dać jej szanse na wyzdrowienie. Wypróbuj nowe sposoby radzenia sobie z uzależnieniem bliskiej osoby. Żyj szczęśliwie.

Jeżeli jeszcze nie znasz tej książki, możesz dowiedzieć się więcej klikając na okładkę >>. Jeżeli już ją znasz, zapraszam do wpisywania poniżej opinii o książce i pomysłów na dalszy ciąg.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Justyna Jannasz

 

2 komentarze so far.

 1. Renata pisze:

  Książka wstrząsnęła mną-czytałam ją powoli,po kawałku,wracałam znowu od początku-byłam w szoku…Po 15 latach życia w ciągłym stresie,byłam osobą wykorzystywaną przez wszystkich.Chcąc wynagrodzić reszcie rodziny pijącego brata, byłam gotowa na każde poświęcenie dla nich i dla syna także.Teraz rozumiem, dlaczego byłam nieszczęśliwa mając wspaniałego męża,córki,zięcia,wnuczkę,dobrą pracę,dostatek…Nigdy nie myślałam o sobie.Mozolnie, dzień po dniu uczę się mówić o tym co czuję,do pijącego syna mówię spokojnie,prawie szeptem, stawiam twarde warunki i egzekwuję je.To bardzo trudne,ale działa…

  • Justyna_Jannasz pisze:

   Cieszę się ogromnie, że coś się zmieniło na lepsze. Tak naprawdę to jest głównie Twoja zasługa, nie książki – choć cieszę się, że stała się taką inspiracją do zmiany.
   Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *